فلش مموری تبلیغاتی
021-88453986
ثبت نام
|
فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی : توزیع و عرضه انواع فلش مموری تبلیغاتی چشم انداز

 

فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی
 

فلش مموری تبلیغاتی - چاپ تبلیغات روی فلش مموری - فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی چشم انداز

 یکی از بهترین انواع هدایای تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی یا USB های تبلیغاتی می باشد. با توجه به جابجایی آسان فلش مموری ها و مصرف روزانه در زمینه کار و موارد شخصی می تواند به عنوان یکی از بهترین های هدایای تبلیغاتی محسوب شود.

چشم انداز وارد کننده و عرضه کننده انواع فلش مموری تبلیغاتی با قابلیت چاپ رنگی با کیفیت عالی می باشد. چشم انداز این خدمات را بر اساس سفارشات مشتریان گرامی با بهترین کیفیت ارائه می نماید. علاوه بر کیفیت فلش مموری تبلیغاتی، کیفیت چاپ بر روی آنها نیز از الویت بالایی برخوردار است . چشم انداز چاپ بر روی فلش مموری ها (انواع فلش مموری های طرح کارت ویزیتو ...) را با کیفیت عالی عرضه می نماید. این نوع چاپ دارای محاسنی می باشد که سبب خاص شدن این محصول می گردد.

 

گالری فلش مموری تبلیغاتی :

 

چاپ تبلیعات روی فلش مموری

 فضای مناسبی که روی فلش مموری تبلیغاتی وجود دارد می تواند جای مناسبی برای چاپ لوگوی شما باشد . همچنین یکی از بهترین و بی نظیرترین مزیتها آنست که شما می توانید تبلیغات شرکت، کاتالوگ تبلیغاتی محصولات یا هر چیز دیگری را در آنها فریز freeze نمایید و این بدین معنی است که این اطلاعات بطور دائم و همیشگی در فلش مموری تبلیغاتی شما باقی می ماند و قابل پاک کردن و یا حتی فرمت کردن نمی باشد.

حافظه فلش یا فلش مموری به لاتین (Flash memory)، حافظه غیر فرّار ذخیره‌سازی کامپیوتری است که می‌توان آن را به صورت الکتریکی پاک و دوباره برنامه‌ریزی کرد. این فناوری عمدتاً در کارت‌های حافظه و یواس‌بی استفاده می‌شود و برای ذخیره‌سازی عمومی و انتقال داده‌ها بین رایانه‌ها و دیگر محصولات دیجیتال به کار می‌رود. این نوع خاصی از) EEPROM حافظه فقط خواندنی پاک‌شدنی و قابل برنامه‌ریزی به صورت الکتریکی) است که در قطعات بزرگ، پاک و برنامه‌ریزی شده‌است.

از آنجا که حافظهء فلش غیر فرّار است، هیچ نیرویی برای نگه داشتن اطلاعات درون قطعه مورد نیاز نیست. علاوه بر این، این حافظه به ارایه گذاشتن سریع اطلاعات در هر دسترسی (اگر چه به اندازهی حافظه فرّار دینامیک دسترسی تصادفی (DRAM)، که برای حافظه اصلی در رایانه‌ها به کار می‌رود سریع نیست) ولی مقاوم‌تر از دیسک سخت (Hard disk) در برابر شوک حرکتی می‌باشد.

 پر واضح است که فلش مموری تبلیغاتی یکی از نوآوری‌های فنی بزرگ در دهه‌ گذشته می‌باشد.

 

فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی
 

  

فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی چشم انداز

یکی از مسایل بسیار مهم در بازاریابی تبلیغاتی در مورد فلش مموری‌، ذخیره‌سازی و حجم بسیار بالای آن است. استفاده از فلش مموری‌ تبلیغاتی برای شما بسیار مقرون به صرفه و برای مشتریانتان مفید، ماندگار و اثربخش می‌باشد.

شما می‌توانید آن را در هرجایی نگهداری نمایید و اطلاعات بسیار زیادی را بر روی آن قرار دهید. فلش مموری‌ها استفاده از کاغذ را به صورت قابل توجهی کاهش می‌دهند.

یک طراحی خوب و بسته‌بندی جذاب به مشتریان شما کمک میکند که برای انتخاب فلش مموری شما تردیدی نداشته باشند. شما می‌توانید به جای ارائه‌ی بروشور و کتابچه‌های تبلیغاتی، محصولات خود را با گرافیک بالاتر و طرحی جذاب‌تر به صورت فیلم یا در قالب PDF بر روی فلش مموری بارگذاری و آن را به مشتری نمایید. همچنین در هزینه‌های چاپ نیز صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید.

در این صورت مشتری شما برای ملاحظه‌ی محصولات یا فروشگاه شما بر روی فلش مموری اشتیاق بیشتری خواهد داشت و احتمالا زمان زیادی را برای مشاهده‌ی آن صرف خواهد نمود. از سوی دیگر، شما می‌توانید در هر لحظه، جدیدترین نسخه از بروشور و محصولات خود بر روی فلش مموری تبلیغاتی قرار داده و متحمل هزینه‌های چاپ مجدد و دور ریختن کاتالوگهای قدیمی نشوید.

قرار دادن اطلاعات بر روی فلش مموری‌ و برداشتن و جایگذاری اطلاعات بر روی آن بسیار راحت می‌باشد و مشتری شما پس از مشاهده کاتالوگ شما به راحتی می‌تواند بارها و بارها از فلش مموری استفاده نمایدکه برای سمینارها و اجتماعاتی که نیاز به انتقال محتوا نیز داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم. 

 
 

تبلیغات مرتبط

هدایای تبلیغاتی چشم انداز

پوشاک مردانه

پوشاک زنانه

لوازم ایمنی

کیف تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

تندیس و لوح تقدیر

استندهای تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی

هدایای دیجیتال

صنایع دستی

هدایای نفیس

لوازم اداری

سایر هدایای تبلیغاتی

ایران - تهران
021-88453986